Карпунцов Валерій Віталійович – професор кафедри політичних наук і права; доктор юридичних наук (2018), заслужений юрист України (2007), державний радник юстиції 3 класу (2016).

Нагороджений урядовими, відомчими та церковними відзнаками

Народився у м. Ніжин, Чернігівської області. Навчався у С/Ш №10 м. Ніжина та фізико-математичному факультеті ліцею при Ніжинському державному педагогічному інституті ім. М. В. Гоголя. У 1996 році вступив на перший курс юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2001 році закінчив магістратуру КНУ ім. Т. Г. Шевченка, здобув повну вищу освіту та отримав диплом магістра права з відзнакою. Під час навчання очолював Київський місцевий студентській осередок Асоціації юристів у галузі фінансового та банківського права. Проходив стажування у Верховній Раді України за програмою «Помічник Голови Комітету ВРУ» в 1999–2000 роках.

Професійна діяльність:

З 2001 по 2002 роки робота у штабі політичної партії «Наша Україна» В. Ющенка. З 2002 по 2005 роки — консультант відділу зв'язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України. Був досвід роботи в Кабінеті Міністрів України на посаді радника, керівника групи радників віце-прем'єр-міністра України. Згодом керівник Юридичного департаменту Народного Союзу «Наша Україна». З вересня 2006 по лютий 2007 — помічник-консультант народного депутата України. З лютого по серпень 2007 — керівник Юридичного департаменту Народного Союзу «Наша Україна». З грудня 2007 по лютий 2009 — генеральний директор правничої групи «КОЛЕГІУМ». У травні 2008 обраний депутатом Київської міської ради VI скликання, член депутатської фракції Блоку Віталія Кличка, а з лютого 2011 — фракції партії «УДАР», член постійної комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики. З 2009 працював на керівних посадах в центральних органах виконавчої влади, а саме заступником генерального директора Національного агентства України з іноземних інвестицій та розвитку, першим заступником голови Державного агентства України з управління національними проектами. Грудень 2010 - грудень 2011 - Голова комісії з проведення реорганізації/перший заступник голови Державного агентства України з управління національними проектами. На чергових парламентських виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року був обраний народним депутатом України 7-го скликання від партії «УДАР». 2012 рік до обрання народним депутатом України - Заступник голови центрального виконкому партії УДАР з юридичних питань. З грудня 2012 по листопад 2014 року - перший заступник голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України. У зв’язку із подіями 2013-2014 років, революцією гідності та достроковим припиненням повноважень Верховної Ради України 7-го скликання здійснив свою студентську мрію працювати в органах прокуратури та був призначений старшим помічником Генерального прокурора України з особливих доручень На сьогодні атестований працівник прокуратури, присвоєно класний чин - державного радника юстиції 3 класу. У Парламент відряджався із Генеральної прокуратури України. З квітня 2016 року по серпень 2019 року – народний депутат України VIII скликання. Голова Правління громадської організації «Ліга інтернів» (Програма стажування талановитої молоді в Апараті Верховної Ради України). На разі працює на посаді професора кафедри політичних наук і права Київського національного університету будівництва і архітектури.