Бойко-Бузиль Юлія Юріївна (нар. 1982 р.) – українська психологиня, докторка психологічних наук (2020 р.), доцентка (2012 р.), експертка в галузі юридичної психології. Представниця школи юридичної психології Харківського національного університету внутрішніх справ.

Професійна діяльність:

Після успішного завершення в 2005 році навчання в Національному педагогічному університету імені М.П. Драгоманова (дипломи бакалавра та магістра з відзнакою) розпочала трудову діяльність на посаді викладачки кафедри психологічних дисциплін факультету права та підприємництва Київського національного університету внутрішніх справ (нині – Національна академія внутрішніх справ). Пройшла шлях від викладача до професора кафедри. У 2017 році очолила кафедру психологічних дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби. У зв’язку з ліквідацією Інституту спрямувала вектор наукового пошуку на наукову діяльність та у 2018 році за конкурсом була призначена на посаду заступника завідувача науково-дослідної лабораторії психологічного забезпечення ДНДІ МВС України, де і досі працює.

Науковий доробок:

Авторка понад 180 праць, серед яких 69 праць у фахових виданнях України та іноземних країн, 1 курс лекцій, 1 навчальний посібник затверджений МОНМС України, 1 науково-практичний коментар до закону України, 1 методичні рекомендації, 1 монографія, співавтор 2-х колективних монографій.

Громадська діяльність:

Варто відзначити тренерський досвід та волонтерську позицію Бойко-Бузиль Ю.Ю., яка неодноразово (23-27 квітня 2018 р., 14-18 травня 2018 р., 24-28 вересня 2018 р., 03-06 грудня 2018 р., 18-22 лютого 2019 р., 19-23 серпня 2019 р., 09-13 вересня 2019 р.) запрошувалася в якості тренера до проведення 5-ти денних теоретико-методологічний тренінгів-семінарів «Розвиток у працівників пробації навичок реалізації пробаційних програм» для працівників Державної установи «Центр пробації» Міністерства юстиції України. У зв’язку з чим відзначена подякою директора Державної установи «Центр пробації» Міністерства юстиції України за активну участь в процесі професійної підготовки персоналу Державної установи «Центр пробації» та високий професіоналізм у проведення навчальних тренінгів з підготовки кураторів пробаційних програм. Також включена до складу робочих груп з розроблення психологічного профілю управлінського складу для використання в межах загального психологічного тестування, розроблення професіограм керівників територіальних (відокремлених) підрозділів територіальних органів Національної поліції, розроблення інструкції з організації роботи в напрямку профілактики та попередження самогубств серед ув’язнених/засуджених в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України, спільного з ГО «Ла Страда-Україна» дослідницького проєкту «Застосування спеціальних заходів із протидії ґендерно зумовленому, і зокрема домашньому, насильству в Україні: ідентифікація проблем з доступом і шляхи вдосконалення».

Нагороди:

Неодноразово була нагороджена почесними грамотами. За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість відзначена подякою МВС України правами Міністра внутрішніх справ (наказ від 12 травня 2020 р., № 382 о/c).

Заміжня. Виховує сина.