ВИЙШОВ З ДРУКУ П'ЯТИЙ ТОМ КОЛЕКТИВНОЇ МОНОГРАФІЇ “ДЕЛІКТОЛОГІЯ”

Шановні науковці,

Cаме сьогодні в останній день року Академія ГУСПОЛ (Чехія) і офіційний представник Академії в Україні – Громадська організація «Європейський інститут післядипломної освіти» раді повідомити Вам про вихід з друку п’ятого тому колективної монографії «Деліктологія» авторського колективу найкращих сучасних вітчизняних та зарубіжних вчених, за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України I. М. Копотуна, доктора юридичних наук, професора С. В. Петкова та Jednatel, statutární zástupce Akademie HUSPOL Mgr. Pavel Polián.

Також з друку збірник тез та доповідей учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Мультидисциплінарні наукові дослідження та інновації», яка була проведена Академією ГУСПОЛ (Чехія) за сприянням громадської організації "Європейський інститут післядипломної освіти" (17-18 листопада 2021 р., м.Куновіце, Чеська Республіка).

Конференція присвячена вирішенню актуальних проблем забезпечення інноваційного розвитку та пошуку шляхів вдосконалення юридичної практики України та Чеської Республіки.

За бажання книги можна замовити за номером телефону +380988077708, або ознайомитись з матеріалами на сайті http://eipe.ucoz.net/

img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg


Добавлено: 31 Грудня 2021 16:50 | Автор: eipeassist