Підписання МЕМОРАНДУМа про партнерство та співпрацю

Сьогодні директор Навчально-наукового гуманітарного інституту Ховпун Олексій Сергійович та я як директор громадської організації "Європейський інститут післядипломної освіти" підписали МЕМОРАНДУМ про партнерство та співпрацю з метою організації та проведення спільних заходів та проектів. Сподіваюсь на плідну та ефективну співпрацю!

В цей святковий день з чистими думками та світлим помислом мав можливість передати свої наукові праці до Національноі бібліотеки України їм.В.І. Верна́дського. Працівники бібліотеки виразили вдячність за надану літературу та сподіваються на плідну та ефективну співпрацю!

Професор Ігор Копотун - керівник Європейського інституту післядипломної освіти і професор Сергій Пєтков - керівник Науково-дослідного інформаційно-аналітичного центру «Інновації, інвестиції, інтелект» підписали меморандум про співпрацю. Вчені погодили комплекс спільних дій: наукових заходів: конференцій, круглих столів; публікація монографій, підручників; розробка науково-практичних коментарів. Попереду багато роботи щодо вдосконалення національної правової системи з метою розбудови сучасної правової соціально-орієнтованої держави, в якій гарантовані і захищені права кожного.

img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg img/news/News_30.jpg


Добавлено: 20 Січня 2022 12:19 | Автор: eipeassist